Bize Ulaşın

Düşünce ve talepleriniz için bizimle iletişime geçin…

0 (216) 347 7361 karnap@karnapmimarlık.com

Mimarlık ve İç Mimarlık Hizmetleri

tesvikiye-marginal-flowers1
istiklal-caddesi-sanat-merkezi3
besiktas-barber-serkan2

Proje

KARNAP İç Mimarlık bir mimari mekânın içinde kullanıcılara işlevsel yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir.

Süreci deneyimli profesyonellerden oluşan, dinamik ve yaratıcı ekibiyle sürdüren KARNAP İç Mimarlık projelerinde ergonomi, konfor, kalite, süre ve maliyet gibi esasları da göz önünde bulundurarak kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeyi prensip edinmiştir.

KARNAP İç Mimarlık gelişen ürün ve malzeme bilgisi konusunda güncel bir kütüphaneye sahip olmasının avantajını proje aşamasında gerçekle örtüşecek şekilde müşteriye sunar. Sürekli değişen tasarım trendleriyle uyumlu iç mimari tasarımlar yaparken modern çağın estetik anlayışını ve tasarım ilkelerini yaşam alanlarına entegre ederek yapılan tasarımın da her zaman yenilikçi özgün bir ifade ile buluşması konusunda titiz davranır.

KARNAP İç Mimarlık mimari tasarım anlayışına detay ve kalite katan, yaşam alanıyla kullanıcıları bütünleştiren projeler tasarlamaktadır.

Konsept Tasarım ve Görselleştirme

KARNAP İç Mimarlık, bir mimari mekânın içinde kullanıcılara işlevsel yapısal ve estetik ölçütlere göre en uygun tasarımı sunmak için çözümler üretir.

Süreci deneyimli profesyonellerden oluşan, dinamik ve yaratıcı ekibiyle sürdüren KARNAP; iç mimarlık projelerinde ergonomi, konfor, kalite, süre ve maliyet gibi esasları da göz önünde bulundurarak kullanıcıların ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeyi prensip edinmiştir. KARNAP İç Mimarlık, gelişen ürün ve malzeme bilgisi konusunda güncel bir kütüphaneye sahip olmasının avantajını proje aşamasında gerçekle örtüşecek şekilde müşteriye sunar.

Sürekli değişen tasarım trendleriyle uyumlu iç mimari tasarımlar yaparken modern çağın estetik anlayışını ve tasarım ilkelerini yasam alanlarına entegre ederek yapılan tasarımın da her zaman yenilikçi özgün bir ifade ile buluşması konusunda titiz davranır. KARNAP İç Mimarlık mimari tasarım anlayışına detay ve kalite katan, yaşam alanıyla kullanıcıları bütünleştiren projeler tasarlamaktadır.

İç tasarımda konsept olguların önemi bir hayli büyüktür. Konsept demek belirli bir tür veya belirli bir tarza uygun şekilde tasarlamak demektir. Bu tasarımda herhangi bir tema seçilerek kullanılabileceği gibi, birkaç temanın belirli özellikleri de bu tasarım tipinde tercih edilebilirler. Konsept tasarım günümüzde özellikle kafelerde, restoranlarda ve bazı evlerde tercih edilebilmektedir. Bu tasarım sayesinde gerek evlerde gerek dış mekanlarda çok ilgi çekici bir tasarımın ve konseptin oluşturulması mümkün hale gelir. İç tasarımın en önemli olgularından birisi olan tasarım türünü özellikle günümüzde pek çok kafe, bar ve restoranda görebilirsiniz.

Danışmanlık ve Proje Yönetimi

KARNAP İç Mimarlık ekibi, iç mekânların işlevsel ve nitelikli olabilmesine ilişkin sorunları tanımlayarak araştıran ve yaratıcılığını katarak çözen; tasarım analizi yapan, şantiye denetimi, yapı sistemleri, estetik, donanım konusunda güncel bilgi veren ve iç mekâna ilişkin çizim ve dokümanları hazırlamak üzere gereken eğitim ve deneyime sahiptir.

Birden fazla unsurun duyularımıza aktarıldığı bu ortamda tek bir özelliği işaret etmek yerine bir plan yaratma ve geliştirme sürecine dahil olan danışmanlık hizmeti diğer bütün başlıkları besleyen temel unsurdur.

KARNAP; bakış açısı olarak geniş bir perspektiften tüm ihtimalleri düşünebilme becerisi kazanılmış enerji ile çıkılan bu yolculuktaki süreci yöneterek sizlere en iyi hizmeti sunmayı amaçlayan bir iç mimarlık firmasıdır.

Uygulama Kontrolörlüğü

KARNAP İç Mimarlık; yetkin bilgi birikimiyle hazırladığı tasarımın ilk aşamalarından, etütlerden, ergonomi ve ekonomi parametrelerine göre seçilen, mekânın ruhuna uygun ürünlerle oluşturduğu projeleri perfeksiyonist yaklaşımı ve seçkin kadrosuyla hayata geçirir. Mimari organizasyonlarda tasarıma verdiği önemi uygulamaya da birebir yansıtan deneyimli ekibimiz müşteri beklentilerine uygun projeler üretmektedir.

Yeni malzemeleri modern çağın tasarım trendleriyle uyumlu estetik değerler oluşturacak şekilde kullanan KARNAP İç Mimarlık, tüm mimari projelerinde tasarımdan uygulamaya dek her adımda fark yaratan çözümler sunar. Üretken ve yaratıcılığıyla her zaman farkını ortaya koyan tasarımlara imza atan ekibimiz, uzun yıllara dayanan sektörel deneyimini araştırmacı yönüyle bütünleştiren ekibimiz bütçe planlamalarından, proje aşamasından uygulama aşamasına konulan tarih gibi detayları da önemseyerek hareket etmektedir. Tasarım ve planlama aşamasında görev alan ekibimiz gibi şantiye ekibimiz de titiz çalışmakta, karşılaşılan problemleri akılcı ve pratik şekilde çözme konusunda deneyimlidir.

Mimari alanındaki akademik düzeydeki bilgisi, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve özgünlükten yana yenilikçi tasarım anlayışıyla KARNAP İç Mimarlık, kurumsal hizmet anlayışıyla müşterilerinin zevkleri ve mekansal ihtiyaçlarına uygun çözümler üretmeyi sürdürmektedir.

Uygulamaya geçilmeden önceki aşamalarımız;

  • İmalat Çizimleri
  • Metraj Keşif ve Maliyet Hesapları
  • Sistem Detayları
  • Sunum Dosyası Hazırlığı