Bize Ulaşın

Düşünce ve talepleriniz için bizimle iletişime geçin…

0 (216) 347 7361 karnap@karnapmimarlık.com

Hakkımızda

Bizi Yakından Tanıyın

Firmamız, 1964 yılında “Kır-Al İnşaat” olarak faaliyete başlamış, ilerleyen yıllarda imza attığı projelerle inşaat sektöründe söz sahibi bir firma haline gelmiştir. Zamanla mimarinin sanatla kesiştiği projelerin gereksinimiyle daha geniş bir vizyonu hedefleyen “Karnap Mimarlık”, Selim Karnap ve Serdar Karnap (İç Mimar) tarafından kurulmuştur.

İç Mimarlık disiplini, kullanıcıların fizyolojik, psikolojik ve sosyokültürel ihtiyaçlarını; teknolojik gelişmeler paralelinde çağdaş, özgün, işlevsel ve estetik çözümler üreterek yapı, iç mekân, mobilya ve aksesuar ölçeklerinde tasarlanmasını kapsar. Bu doğrultuda yetişen tasarımcılar, insan ve mekan – mobilya ilişkisini teknik (konstrüksiyon, malzeme, vb.) ve estetik (biçim, renk, tekstil, vb.) boyutlarıyla ele alırlar.

Bizler bu verilerden yola çıkarak konut, ofis ve her türlü yapı mimarisi üzerine modern dekorasyon çizgimiz ve kaliteli dekorasyon ürünlerimizle, nitelik ve güven ilkesiyle hizmet vermekteyiz.

Ekibimiz

Selim & Serdar s_b.001

Selim KARNAP
Kurucu Ortak

1971 yılında İstanbul’da doğan Selim Karnap, lise eğitimi sırasında aile şirketi olan “Kır-al İnşaat”ta görev aldı. Eğitimini tamamlarken müteahhitliği de temelden öğrenen Selim Karnap, aile şirketini kardeşleriyle birlikte ilerletmeye devam etti. İlerleyen yıllarda mimarinin sanatla kesiştiği projelerin gereksinimiyle daha geniş bir vizyonu hedefleyerek kardeşi Serdar Karnap ile
“Karnap Mimarlık” serüvenine başladı.

Selim & Serdar s_b.002

Serdar KARNAP
Kurucu Ortak

1980 yılında İstanbul da doğan Serdar Karnap, Maltepe Üniversitesi Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi İç Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. Üniversite eğitimini sürdürürken aile şirketi olan “Kır-al İnşaat” bünyesinde görev aldı ve “Karnap Design” atölyesini kurup tasarımcı ve uygulama yürütücüsü olarak birçok projeye imza attı. Zamanla mimarinin sanatla kesiştiği projelerin gereksinimiyle daha geniş bir vizyonu hedefleyen iç mimar Serdar Karnap, 10 yılı aşan tecrübesini “Karnap Mimarlık” çatısı altında topladı.

cerenkarnap_1

Proje Yöneticisi ve İç Mimar
Ceren KARNAP

yasinacar_1

Mimar
Yasin ACAR

osmanseri_1

Saha Sorumlusu
Osman SERİ

batuhanalan_1

Mobilya Tasarımcısı
Batuhan ALAN

ademcelik_1

İnşaat Teknikeri
Adem ÇELİK

yahyatuncer_1

3D Görselleştirme Uzmanı
Yahya TUNCER

oykucanatzel_1

Satış ve Pazarlama Koord.
Öykü Can ATZEL

Instagram’da Bizi Takip Etmeyi Unutmayın!